Toto je nová verze webových stránek Satja Sáí mezinárodní organizace České republiky.
Pokud hledáte starý obsah, který jsme ještě nepřesunuli, můžete použít tento odkaz na starou verzi webových stránek.

Kromě knih nabízí Satja Sáí organizace též několik CD a DVD, které si též můžete zakoupit na objednavky@sathyasai.cz. (Objednávky na Slovensko je možné realizovat přes Satja Sáí organizaci Slovensko.)

Vtělení lásky 2 (CD)

Druhé CD Vtělení lásky přináší posluchačům deset poutavých „duchovních písní“ v podání Satja Sáí Báby, mezi nimi např. známou Modlitbu osvobození (Asató má) a bhadžan „Love is my form“, jehož autorem je Sáí Bábá sám.

Booklet obsahuje nejen české překlady všech písní, ale též originální texty v sanskrtu či angličtině. Autory hudebního doprovodu jsou stejně jako u „jedničky“ Gianluca a Gabriele Ducrosovi, jejichž citlivé kompozice v širším orchestrálním obsazení ve spojení se Sáí Bábovým hlasem vytváří nezaměnitelné dílo.

Celkový čas: 60:29.

Vydalo Satja Sáí vzdělávací centrum se svolením Premasound, Itálie, v Praze roku 2007.

Cena 295 Kč + poštovné

Vtělení lásky (CD)

Satja Sáí Bába při svých veřejných promluvách často zpívá. Improvizuje a drobnými verši tak předává podstatu svého učení. Jeho hlas rozechvívá srdce každého naslouchajícího. A právě nezaměnitelným Sáí Bábovým zpěvem se nechali inspirovat Gianluca a Gabriele Ducrosovi ke zkomponování hudebního doprovodu jeho hlasu spojením indické a západní instrumentace.

Celkový čas: 56:48.

Vydalo Satja Sáí vzdělávací centrum se svolením Premasound, Itálie, v Praze roku 2005.

Cena: 195 Kč + poštovné

Jeho dílo (DVD)

„Můj život je mé poselství.“

DVD vydala Satja Sáí organizace v Polsku ve spolupráci s ostatními Sáí organizacemi v Evropě. Film je dabovaný ve 14 jazycích, mezi nimi i česky a slovensky.

Cena: 90 Kč + poštovné