Toto je nová verze webových stránek Satja Sáí mezinárodní organizace České republiky.
Pokud hledáte starý obsah, který jsme ještě nepřesunuli, můžete použít tento odkaz na starou verzi webových stránek.

Satja Sáí mezinárodní organizace (SSSMO) je duchovní, humanitární a sloužící organizace, která je přítomná ve více než 120 zemích světa s více než 1 800 Satja Sáí centry a skupinami. Účelem a cílem této organizace je pomoci nám uvědomit si a projevit naše vnitřní božství a vidět stejné božství v celém stvoření. 

Výroční zpráva podává přehled aktivit SSSMO v oblasti vzdělávání, humanitární pomoci, zdravotní péče, mezináboženského dialogu, ekologických aktivit atd. Navzdory výzvám, které ovlivňují svět, SSSMO pokračuje ve službě lidstvu v odpovědi na pandemii COVID - 19 a přírodním katastrofám jako byly požáry v roce 2020. 

Posledním příkladem je významný nedostatek jídla v Africe, které způsobilo hladovění více než 250 milionů lidí. SSSMO poskytla více než 200 tun jídla Angole, Beninu, Kamerunu, Kongu, Gabonu, Pobřeží Slonoviny, Madagaskaru, Nigérii, Senegalu, Jižní Africe a Togu. Členové SSSMO také poskytli stovky tisíc kilogramů jídla a materiálu v dalších zemích jako např. Austrálie, Kanada, Guatemala, Hong Kong, Indonésie, Kazachstán, Mexiko, Maynmar, Nepál, Rusko, Srí Lanka, Ukrajina, Velká Británie, USA a Venezuela. Navíc oddaní přispěli na osobní potřeby ochrany jako jsou obličejové masky, štíty, zdravotnické oděvy, rukavice aj. pro profesionální zdravotnický personál v mnoha zemích.  

Více o těchto aktivitách a i mnoha další najdete ve výroční zprávě SSSMO na tomto odkaze https://sathyasai.org/annual-report-2020/