Toto je nová verze webových stránek Satja Sáí mezinárodní organizace České republiky.
Pokud hledáte starý obsah, který jsme ještě nepřesunuli, můžete použít tento odkaz na starou verzi webových stránek.

Národní setkání české Satja Sáí mezinárodní organizace se v konalo 9. – 11. června 2017 v Praze. Téměř 30 členů a přátel se shromáždilo, aby oslavilo další společný rok na duchovní cestě, další rok soužití v inspirativní Sáí rodině a aby prozkoumalo význam motta konference, kterým bylo „Vidět svět s láskou“.

 

Vzácný host z Velké Británie, Dr. Kiran Patel, se s námi podělil o svou moudrost, zážitky a zkušenosti, pocházející z doby, kdy byl jedním z prvních studentů Satja Sáí Univerzity. Den dále pokračoval zpíváním duchovních písní a pohybovými aktivitami, až dospěl k dalšímu vrcholu, kterým bylo vystoupení tradičního hosta z Německa, pana Manfreda Gransee, centrálního koordinátora regionu 71, do kterého Česká Republika patří. Pan Gransee se podělil o své zkušenosti a svým přístupem k vidění světa s láskou svým typicky zábavným a zároveň upřímným a autentickým způsobem.

 

Všichni účastníci potvrzovali, že je setkání inspirovalo v pokračování na cestě a povzbudilo je v tom, aby se vrátili do svých domovů a prací a viděli vše s láskou.